• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DESC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DESC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DESC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DESC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Description Format Electronic Arts

Co to jest plik DESC?

Plik gry wykorzystywany przez Battlefield 2, strzelca pierwszej osoby, który znajduje się w nowoczesnym środowisku wojennym. Opisuje mapę używającą formatowania XML i zawiera odniesienie do plików map i trybu gry. Odwołanie do gry podczas ładowania map.

Jak otworzyć plik DESC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DESC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DESC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DESC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DESC

Inne problemy z plikiem DESC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DESC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DESC:

  • plik DESC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DESC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DESC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik