• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DER. Jeżeli chcesz otworzyć plik DER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DER Encoded Internet Security Certificate Format N/A

Co to jest plik DER?

Plik certyfikatu cyfrowego utworzony w formacie DER (Distinguished Encoding Rules). Zawiera dwójkową reprezentację certyfikatu. Zazwyczaj używany do przechowywania certyfikatów X.509 w kryptografii publicznej.

Wszystkie standardowe przeglądarki internetowe rozpoznają cyfrowe certyfikaty dostarczane przez bezpieczne strony internetowe.

Jak otworzyć plik DER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DER

Inne problemy z plikiem DER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DER:

  • plik DER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik