• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEPEND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEPEND. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEPEND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEPEND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Code::Blocks Project Support Format Code Blocks

Co to jest plik DEPEND?

Plik wsparcia dla projektu opracowany przez Code :: Blocks, wieloplatformową aplikację do tworzenia oprogramowania C / C ++. Zapisuje informacje o zależnościach projektu, takie jak wymagane pliki kodu źródłowego lub zewnętrzne biblioteki.

Jak otworzyć plik DEPEND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEPEND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEPEND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEPEND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEPEND

Inne problemy z plikiem DEPEND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEPEND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEPEND:

  • plik DEPEND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEPEND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEPEND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik