• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Recorded Game Format Valve

Co to jest plik DEM?

Plik DEM jest plikiem odtworzenia gry utworzonym przez różne gry strzelanki pierwszej osoby, a najbardziej popularne przez Counter-Strike (obsługiwane przez silnik gier Valve's Source). Pliki DEM służą do nagrywania perspektywy gracza w pojedynczej lub wieloosobowej grze, która może być udostępniona innym osobom.

Aby odtworzyć plik DEM programu Counter-Strike w systemie Windows, najpierw umieść go w katalogu instalacyjnym cstrike. Następnie uruchom Counter-Strike i otwórz okno konsoli. W oknie konsoli wpisz identyfikator demonstracyjny, gdzie "demoname" jest nazwą pliku bez rozszerzenia ".dem".

Pliki DEM są również wykorzystywane przez Hexen II, Quake i Unreal Tournament. Jednak pliki są odtwarzane tylko w grze, dla której zostało utworzone demo.

Pliki DEM utworzone w grach silników źródłowych, takie jak Counter-Strike, można otwierać w VirtualDub, aby odtworzyć sekwencję klipów wideo i nagrywać je w innych formatach wyjściowych, takich jak .AVI. Ograniczanie rozmiaru 2 GB filmów AVI utworzonych przez silnik źródłowy Valve. Składnik Apple QuickTime można zainstalować w celu kodowania kodeka H264, aby uniknąć ograniczenia rozmiaru.

Jak otworzyć plik DEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DEM

Inne problemy z plikiem DEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DEM:

  • plik DEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik