• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DED. Jeżeli chcesz otworzyć plik DED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dr. Engrave Document Format Roland

Co to jest plik DED?

Dokument stworzony przez Dr. Engrave, program służący do projektowania rycin na etykietki identyfikacyjne, tabliczki znamionowe i nagrody. Zawiera tekst i grafikę oraz wymiary układu docelowego. Obsługa grafiki rastrowej i grafiki wektorowej oraz czcionek Windows True Type. Można wygrawerować za pomocą kompatybilnego urządzenia do grawerowania firmy Roland.

Dr Engrave jest kompatybilny z różnymi maszynami do grawerowania firmy Roland, między innymi: MPX-90, EGX-20, EGX-30, EGX-300, EGX-360 i EGX PRO. Oprogramowanie było pierwotnie obsługiwane przez platformy Windows 95, 98 i NT, ale obecnie obejmuje obsługę systemów Windows 2000, XP i Vista.

Jak otworzyć plik DED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DED

Inne problemy z plikiem DED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DED:

  • plik DED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik