• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDRW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDRW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDRW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDRW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ClarisDraw Draw Format Apple

Co to jest plik DDRW?

Rysunek utworzony przez ClarisDraw, starszy program do edycji grafiki wektorowej dla komputerów Macintosh. Może zawierać kształty oparte na wektorach, tekst i efekty graficzne. Służy do tworzenia logo, banerów lub innej grafiki, które trzeba zmienić rozmiar bez utraty jakości obrazu.

ClarisDraw został opracowany dla systemu Mac OS Classic i nie jest obsługiwany przez system Mac OS X. Pliki DDRW mogą być otwierane w systemie Mac OS X przy użyciu aplikacji EazyDraw.

Jak otworzyć plik DDRW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDRW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDRW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDRW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDRW

Inne problemy z plikiem DDRW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDRW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDRW:

  • plik DDRW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDRW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDRW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik