• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Descriptor DVD Description Format Daren Softwares

Co to jest plik DDC?

Plik deskryptora Fichier zawierający opisy filmów DVD w formacie DivX. Zawiera informacje takie jak podsumowanie wątku filmu, czas trwania, reżyser, aktorzy, plakat filmowy itp.

Pliki deskryptorów utworzone przez Deskryptor DivX 2 używają rozszerzenia .DDCX.

Jak otworzyć plik DDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDC

Inne problemy z plikiem DDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDC:

  • plik DDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik