• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCTMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCTMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCTMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCTMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DC++ Partially Downloaded Format DC++

Co to jest plik DCTMP?

Niekompletny plik pobrany przez Internet z DC ++, kompatybilny z alternatywnym klientem alternatywnym Direct Connect używany do udostępniania plików. Jeśli plik DCTMP zostanie zatrzymany, może zostać wznowiony przez DC ++, dopóki plik jest dostępny na aktywnym serwerze.

Jak otworzyć plik DCTMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCTMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCTMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCTMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCTMP

Inne problemy z plikiem DCTMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCTMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCTMP:

  • plik DCTMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCTMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCTMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik