• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Disc Copier Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik DCPF?

Plik projektu utworzony przez starsze wersje oprogramowania dyskowego Roxio. Zawiera ustawienia kopiowania dysku. Zawiera wprowadzoną treść wideo, format dysku wyjściowego i inne ustawienia. Służy do konwersji i nagrywania dysków.

Roxio Creator nadal obsługuje pliki DCPF za pomocą dołączonej aplikacji Roxio Video Copy & Convert.

Jak otworzyć plik DCPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCPF

Inne problemy z plikiem DCPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCPF:

  • plik DCPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik