• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DCK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DCK. Jeżeli chcesz otworzyć plik DCK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DCK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Resolume Deck Format Resolume

Co to jest plik DCK?

Plik utworzony przez program Resolume - program służący do tworzenia żywych audiowizualnych spektakli. Zawiera "pokład" składający się z kanałów, z których każdy wykorzystuje źródła wizualne, takie jak klipy wideo, animacje flash, kanały wideo na żywo i obrazy rastrowe. Służy do przechowywania wstępnie skonfigurowanej kolekcji materiałów wizualnych i ich właściwości.

Resolume pozwala użytkownikom na interakcję z talią podczas grania. Pliki DCK są często manipulowane podczas występów na żywo i klubów nocnych przez jockeys wizualny.

Jak otworzyć plik DCK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DCK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DCK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DCK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DCK

Inne problemy z plikiem DCK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DCK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DCK:

  • plik DCK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DCK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DCK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik