• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DC1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DC1. Jeżeli chcesz otworzyć plik DC1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DC1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bloomba E-mail Message Format DevCad

Co to jest plik DC1?

Plik CAD utworzony przez program narzędziowy Windows CAD dla programu DevCad. Zapisuje rysunek 2D do projektowania konstrukcji lub inżynierii. Używany jako macierzysty format do zapisywania dokumentów CAD.

Jak otworzyć plik DC1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DC1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DC1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DC1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DC1

Inne problemy z plikiem DC1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DC1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DC1:

  • plik DC1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DC1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DC1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik