• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAY. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Day Of The Zombie Map Format BrainBox Games

Co to jest plik DAY?

Plik z gier używany przez Dzień Zombie, gra zręcznościowa zombie stworzona przez gry BrainBox. Zapisuje dane na poziomie gry i obejmuje tereny, budynki, przedmioty i inne funkcje map. Przechowywane w katalogu Dzień katalogu ZombieLevels.

Jak otworzyć plik DAY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAY

Inne problemy z plikiem DAY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAY:

  • plik DAY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik