• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DABRIEFCASE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DABRIEFCASE. Jeżeli chcesz otworzyć plik DABRIEFCASE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DABRIEFCASE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RemObjects Data Abstract File Briefcase RemObjects

Co to jest plik DABRIEFCASE?

Plik dewelopera używany przez Data Abstract, program trwałości danych dołączony do pakietu RemObjects SDK. Służy jako pamięć podręczna aplikacji i przechowuje dane aplikacji między kolejnymi uruchomieniami. Umożliwia szybsze uruchamianie aplikacji, ponieważ dane nie muszą być ponownie ładowane.

Jak otworzyć plik DABRIEFCASE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DABRIEFCASE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DABRIEFCASE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DABRIEFCASE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DABRIEFCASE

Inne problemy z plikiem DABRIEFCASE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DABRIEFCASE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DABRIEFCASE:

  • plik DABRIEFCASE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DABRIEFCASE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DABRIEFCASE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik