• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DA0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DA0. Jeżeli chcesz otworzyć plik DA0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DA0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 9x Registry Backup Format Microsoft

Co to jest plik DA0?

Kopia zapasowa bazy danych rejestru używana przez system Windows. Zawiera kopię oryginalnych plików rejestru. Na przykład system.Da0 jest plikiem kopii zapasowej systemu.Dat.

Do zastąpienia uszkodzonych plików rejestru mogą być używane pliki DA0. Nie mają być otwierane ani edytowane przez użytkownika.

Jak otworzyć plik DA0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DA0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DA0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DA0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DA0

Inne problemy z plikiem DA0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DA0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DA0:

  • plik DA0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DA0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DA0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik