• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D88

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D88. Jeżeli chcesz otworzyć plik D88, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D88

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Toshiba Pasopia 7 Disk Format N/A

Co to jest plik D88?

Obraz dysku zapisany w formacie Toshiba Pasopia 7. Można tworzyć z archiwum Teledisk (plik .TD0) przy użyciu programu do konwersji plików t2d. Może być otwarty przez eQC-10, open-source emulator Epson QC-10 / QX-10 dla systemu Windows.

Format pliku D88 to nieskompresowany format dyskietek, który używa sektorów wielkości 128, 258, 512 lub 1,024 bajtów. Każdy nagłówek sektora zawiera znaczniki dla ścieżki, boku, sektora, rozmiaru, liczby sektorów i gęstości.

Jak otworzyć plik D88?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D88 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D88 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D88 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D88

Inne problemy z plikiem D88

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D88 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D88:

  • plik D88 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D88 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D88 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik