• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D64. Jeżeli chcesz otworzyć plik D64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D64

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Commodore Emulator Format N/A

Co to jest plik D64?

Obraz dysku zapisany z dysku Commodore 64. Commodore 64 lub C64 był popularnym komputerem osobistym w latach osiemdziesiątych

Jak otworzyć plik D64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D64

Inne problemy z plikiem D64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D64:

  • plik D64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik