• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D3DBSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D3DBSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik D3DBSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D3DBSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Call Of Duty Modern Warfare 2 Map Format Activision

Co to jest plik D3DBSP?

Plik mapy używane przez Call of Duty gry strzelców pierwszej osobie. Opiera się na popularnym formacie partycjonowania przestrzeni binarnej (.BSP), ale wykorzystuje zastrzeżone dodatki i kodowanie. Może przechowywać tereny, budynki, tekstury, oświetlenie i inne funkcje mapy.

Jak otworzyć plik D3DBSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D3DBSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D3DBSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D3DBSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D3DBSP

Inne problemy z plikiem D3DBSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D3DBSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D3DBSP:

  • plik D3DBSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D3DBSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D3DBSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik