• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D2V

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D2V. Jeżeli chcesz otworzyć plik D2V, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D2V

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD2AVI Format N/A

Co to jest plik D2V?

Plik projektu generowany przez DVD2AVI zawierający instrukcje dotyczące przetwarzania grupy plików wideo. Zazwyczaj łączy się z kilkoma plikami .VOB z informacjami o sposobie ich przetwarzania. Często używany do kodowania wideo.

Pliki D2V można otwierać za pomocą programu TMPGEnc dołączonego do programu DVD2AVI. Format D2V jest uważany za plik "pass-through", ponieważ pliki wideo są przesyłane przez plik D2V do przetwornika wideo TMPGEnc.

Jak otworzyć plik D2V?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D2V jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D2V z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D2V którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D2V

Inne problemy z plikiem D2V

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D2V nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D2V:

  • plik D2V którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D2V z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D2V nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik