• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D01

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D01. Jeżeli chcesz otworzyć plik D01, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D01

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MicroSim PCBoard NC Drill Data Format FarStone Technology

Co to jest plik D01?

Część obrazu dysku utworzona przez VirtualDrive, program do nagrywania płyt i tworzenia obrazów. Zapisuje drugą część obrazu dysku, gdzie inne części używają rozszerzeń ".D00," ".D02" itp. Utworzony, gdy przekroczono limit rozmiaru całego obrazu dysku, tak aby objętość została podzielona na wiele plików .

VirtualDrive używa rozszerzenia .VCD dla pełnych obrazów dysku. Gdy obrazy dysku są podzielone na wiele części, pliki mogą używać rozszerzeń złożonych ".Vcd.D00", ".Vcd.D01" itd.

Jak otworzyć plik D01?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D01 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D01 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D01 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D01

Inne problemy z plikiem D01

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D01 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D01:

  • plik D01 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D01 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D01 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik