• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D00

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D00. Jeżeli chcesz otworzyć plik D00, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D00

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adlib/Edlib Sound Format FarStone Technology

Co to jest plik D00?

Częściowy plik obrazu dysku utworzony przez VirtualDrive, obrazowanie dysków i aplikacja do nagrywania. Zapisuje jedną część całkowitego obrazu dysku, gdzie inne części używają rozszerzeń ".D01," .D02, itd. Używany, gdy limit rozmiaru dysku zostanie przekroczony, tak aby objętość została podzielona na wiele plików.

D00 zapisuje dane w formacie, który można nagrać na płytę lub zamontować jako dysk wirtualny w oprogramowaniu, gdy jest używany z innymi częściami dysku. Pliki te są używane do tworzenia kopii zapasowych i do montowania danych na dysku bez konieczności wkładania dysku fizycznego.

VirtualDrive używa rozszerzenia .VCD dla pełnych obrazów dysku. Gdy obrazy dysku są podzielone na wiele plików, pliki mogą używać rozszerzeń złożonych ".Vcd.D00," ".Vcd.D01" itd.

Jak otworzyć plik D00?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D00 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D00 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D00 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D00

Inne problemy z plikiem D00

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D00 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D00:

  • plik D00 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D00 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D00 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik