• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem D. Jeżeli chcesz otworzyć plik D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
D Programming Language Source Code Format N/A

Co to jest plik D?

Kod źródłowy napisany w języku programowania D. Podobnie jak w C ++, ale również na C #, Java i Eiffel. Może być otwierany i edytowany w edytorze tekstowym, ale wymaga kompilatora D do kompilacji w programie wykonywalnym.

Jak otworzyć plik D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik D

Inne problemy z plikiem D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami D:

  • plik D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik