• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CZD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CZD. Jeżeli chcesz otworzyć plik CZD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CZD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Crash Zone Drawing Format The CAD Zone

Co to jest plik CZD?

Dokument CAD utworzony przez Strefę Crash lub inny produkt CAD Zone. Zapisuje model 3D miejsca wypadku, miejsca zbrodni lub innej sytuacji awaryjnej. Służy do sporządzania wykresów awarii i innych sytuacji awaryjnych, które oceniają i wpływają na budowę dróg, terenów i budynków.

Produkty oprogramowania CAD Zone są wykorzystywane przez detektywistów, strażaków, rekonstruujących wypadki, funkcjonariuszy organów ścigania i innych.

Jak otworzyć plik CZD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CZD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CZD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CZD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CZD

Inne problemy z plikiem CZD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CZD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CZD:

  • plik CZD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CZD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CZD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik