• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CWZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CWZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CWZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CWZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Circuit Wizard Format New Wave Concepts

Co to jest plik CWZ?

Projekt obwodów utworzony za pomocą Kreatora obwodów, projektowania obwodów drukowanych (PCB) i programu symulacji. Zawiera układ obwodów, w tym elementy i połączenia, a także informacje na temat napięcia i prądu elektrycznego.

Jak otworzyć plik CWZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CWZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CWZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CWZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CWZ

Inne problemy z plikiem CWZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CWZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CWZ:

  • plik CWZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CWZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CWZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić