• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IconForge ImageForge Cursor Library N/A

Co to jest plik CUL?

Biblioteka kursorów Windows utworzona przez programy do edycji kursorów, takie jak Axriageis CursorWorkshop lub CursorArts IconForge. Zawiera kolekcję plików .CUR w pakiecie razem w jednym archiwum. Służy do przechowywania podobnych obrazów kursora razem dla motywów systemu Windows.

Jak otworzyć plik CUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CUL

Inne problemy z plikiem CUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CUL:

  • plik CUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik