• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CrazyTalk Audio Format Reallusion

Co to jest plik CTS?

Plik używany przez CrazyTalk, program używany do animacji twarzy 3D. Zapewnia klip audio, a także dane dotyczące ruchu twarzy, które kontrolują synchronizację warg i wyrażeń twarzy dla dźwięku. Służy do wstawiania wstępnie nagranych klipów głosowych i twarzy do osi czasu animacji.

Jak otworzyć plik CTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CTS

Inne problemy z plikiem CTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CTS:

  • plik CTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik