• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ContentServ CS EMMS Suite Include Format ContentServ

Co to jest plik CSI?

Plik kodu źródłowego, który może być odwołany przez inne pliki w ramach projektu ContentServ. Zawiera kod, który może zawierać funkcje, zmienne i inne obiekty, które mogą być użyte przez inne pliki projektu.

Jak otworzyć plik CSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSI

Inne problemy z plikiem CSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSI:

  • plik CSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik