• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Shapes Format Adobe Systems

Co to jest plik CSH?

Kolekcja niestandardowych kształtów używanych przez Photoshopa i Photoshop Elements. Dostęp do narzędzia Custom Shape Tool po wybraniu niestandardowego kształtu. Można załadować lub zapisać, klikając strzałkę w prawo na liście rozwijanej Kształty i wybierając "Load Shapes ..." lub "Save Shapes ..."

Pliki kształtów niestandardowych są domyślnie zapisywane w katalogu Photoshop / Presets / Custom Shapes.

Jak otworzyć plik CSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSH

Inne problemy z plikiem CSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSH:

  • plik CSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik