• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Internet Security Certificate N/A

Co to jest plik CRT?

Certyfikat używany przez bezpieczne strony internetowe (począwszy od "https: //") w celu zweryfikowania ich autentyczności. Rozpowszechniane przez firmy, takie jak Verisign i Thawte.

Pliki certyfikatów są automatycznie rozpoznawane przez przeglądarki internetowe, gdy użytkownik odwiedza bezpieczną witrynę. Informacje przechowywane w certyfikacie można wyświetlić, klikając ikonę kłódki w oknie przeglądarki.

Jak otworzyć plik CRT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRT

Inne problemy z plikiem CRT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRT:

  • plik CRT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik