• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRASH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRASH. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRASH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRASH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Console Report Format Apple

Co to jest plik CRASH?

Plik dziennika utworzony przez CrashReporter, wbudowany program Mac OS X, który rejestruje dane z awarii programu. Przechowuje informacje o stanie komputera w czasie awarii. Zawiera informacje o znaczniku czasu, programu i informacji o zrzucie pamięci. Służy do raportowania i rozwiązywania problemów z aplikacjami.

Pliki CRASH można przesyłać do firmy Apple, wybierając opcję Raport ... po awarii. Można je również przeglądać za pomocą wbudowanej aplikacji konsoli Mac OS X. W aplikacji konsoli Mac OS X 10.6 pliki CRASH można znaleźć, przechodząc do następującej lokalizacji: Log List & rarr. DIAGNOSTYCZNE INFORMACJE & rarr. Raporty diagnostyczne użytkownika.

Pliki CRASH używają nazewnictwa "[program] _ [data] _ [numer] _ [nazwa maszyny] .Crash". Na przykład awaria w Apple Safari może mieć nazwę Safari_2009-01-01_11223_my-iMac.Crash.

Pliki awarii są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i są przechowywane w następującym katalogu: / Library / Logs / DiagnosticReports

Mają także plik skrótów w tym katalogu: / Library / Logs / CrashReporter

Jak otworzyć plik CRASH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRASH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRASH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRASH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRASH

Inne problemy z plikiem CRASH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRASH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRASH:

  • plik CRASH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRASH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRASH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik