• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPY. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ECopy Desktop Scanned Document Format Autodesk

Co to jest plik CPY?

Plik animacyjny stworzony przez 3ds Max, program do modelowania i animacji 3D. Zapisuje ścieżkę animacji wybranych obiektów z bipsu (postać dwóch stóp). Obejmuje gesty i informacje na temat postawy. Pozwala modelarzom na ponowne użycie poskramiań i animacji.

Jak otworzyć plik CPY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPY

Inne problemy z plikiem CPY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPY:

  • plik CPY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik