• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cartesian Perceptual Compression Compressed Image Cartesian Products

Co to jest plik CPC?

Obraz bitmapowy skompresowany przy użyciu algorytmu kartezjańskiego percepcyjnego kompresji (CPC). Zaprojektowany do kompresji obrazów rastrowych 1-bitowych, takich jak czarno-białe zdjęcia i sztuka liniowa. Często używane do kompresji układów monochromatycznych, dokumentów prawnych i innych typów zeskanowanych plików tekstowych.

Jak otworzyć plik CPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPC

Inne problemy z plikiem CPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPC:

  • plik CPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik