• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CONTACT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CONTACT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CONTACT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CONTACT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Contact Format Microsoft

Co to jest plik CONTACT?

Plik kontaktowy utworzony przez kontakty systemu Windows, wbudowany program do zarządzania kontaktami dołączony do systemu Windows Vista i Windows 7. Zawiera informacje o osobie lub organizacji, w tym nazwisko, zdjęcie, adres e-mail, numer telefonu, adres domowy i roboczy, tytuły profesjonalne i członkowie rodziny. Znajduje się w folderze "Kontakty" systemu Windows dla każdego użytkownika systemu Windows.

Pliki kontaktowe są nazwane przy użyciu pola "Pełne nazwisko", eG Kontakt z pełnym imieniem "John Doe" jest przechowywany w pliku "John Doe.Contact". Obraz kontaktu jest wyświetlany jako ikona pliku w systemie Windows.

Pliki kontaktów są automatycznie odwoływane przez wbudowany program pocztowy Windows Mail.

Jak otworzyć plik CONTACT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CONTACT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CONTACT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CONTACT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CONTACT

Inne problemy z plikiem CONTACT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CONTACT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CONTACT:

  • plik CONTACT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CONTACT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CONTACT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik