• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COB. Jeżeli chcesz otworzyć plik COB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
COBOL Programming Language Source Format N/A

Co to jest plik COB?

Plik kodu źródłowego zapisany w języku COBOL, starszy język programowania używany do tworzenia aplikacji biznesowych, finansowych i administracyjnych. Nadal używany przez wiele aplikacji dla przedsiębiorstw biznesowych.

COBOL ma kilka wariantów, w tym COBOL-68 (pierwotny standard) i COBOL 2002, nowsza wersja tego języka. Dlatego upewnij się, że masz odpowiedni edytor kompilatora i edytora tekstu w wersji COBOL, którą używasz do opracowania.

Jak otworzyć plik COB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COB

Inne problemy z plikiem COB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COB:

  • plik COB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik