• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CND. Jeżeli chcesz otworzyć plik CND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Melco Condensed Embroidery Format Melco

Co to jest plik CND?

Plik używany przez maszyny do haftowania Melco. Zawiera wzór ściegu i obsługuje grafikę wektorową, która pozwala na zmianę rozmiaru projektu bez utraty jakości. Nie obsługiwane przez wiele programów do haftowania.

Jak otworzyć plik CND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CND

Inne problemy z plikiem CND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CND:

  • plik CND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik