• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLW. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual C++ MFC Class Wizard Information Format Microsoft

Co to jest plik CLW?

Plik deweloperski utworzony przez ClassWizard, składnik oprogramowania wchodzący w skład programu Microsoft Visual C ++. Zawiera informacje o szablonie do inicjowania kodu źródłowego. Używane do automatycznego generowania klas, funkcji i innych kodów.

ClassWizard pomaga programistom zautomatyzować rutynowe zadania.

Jak otworzyć plik CLW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLW

Inne problemy z plikiem CLW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLW:

  • plik CLW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik