• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VisualBoyAdvance Cheat List Format Clarity Legal

Co to jest plik CLT?

Plik utworzony przez Clarity Legal DepoSmart, program służący do tworzenia certyfikowanych transkryptów elektronicznych. Zawiera dane z transkrypcji wykorzystywane przez firmy zajmujące się sprawozdawczością sądową przy tworzeniu legalnych transkryptów dla pełnomocników. Utworzone w celu zmniejszenia rozmiaru e-mailem transkryptów.

Jak otworzyć plik CLT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLT

Inne problemy z plikiem CLT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLT:

  • plik CLT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik