• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Clipboard Format Reallusion

Co to jest plik CLP?

Film animowany stworzony przez CrazyTalk, program do animacji twarzy przeznaczony do synchronizacji mowy z ruchami twarzy. Zapisuje krótki klip wypowiedzi twarzy w czasie rzeczywistym. Służy do wstawiania wstępnie zapisanych ruchów twarzy na osi czasu animacji.

Pliki CLP mogą być używane do oszczędzania oczu walcowania, gestów ust i innych wyrażeń, które przenoszą emocje na twarzy.

Jak otworzyć plik CLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLP

Inne problemy z plikiem CLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLP:

  • plik CLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik