• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLKT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLKT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLKT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLKT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Clicker Template Format Crick Software

Co to jest plik CLKT?

Szablon siatki używany przez Clicker, narzędzie do pisania i multimedialne narzędzie, które pozwala na pisanie za pomocą pełnych słów, fraz lub zdjęć.

Jak otworzyć plik CLKT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLKT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLKT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLKT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLKT

Inne problemy z plikiem CLKT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLKT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLKT:

  • plik CLKT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLKT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLKT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik