• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLKK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLKK. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLKK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLKK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Clicker Keyboard Format Crick Software

Co to jest plik CLKK?

Klawiatura pop-up używana przez Clicker, narzędzie do pisania i multimedialne narzędzie, które pozwala pisać całymi słowami, frazami lub obrazkami.

Jak otworzyć plik CLKK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLKK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLKK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLKK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLKK

Inne problemy z plikiem CLKK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLKK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLKK:

  • plik CLKK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLKK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLKK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik