• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CL5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CL5. Jeżeli chcesz otworzyć plik CL5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CL5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Easy CD Creator Saved Project Format Roxio

Co to jest plik CL5?

Projekt tworzenia płyt CD utworzony za pomocą Easy CD Creator 5. Zawiera odesłania do plików znajdujących się na dysku CD oraz innych ustawień. Mogą zawierać pliki danych lub listę plików audio do utworzenia płyty audio CD.

Nie można otworzyć plików CL5 za pomocą programu Easy Media Creator firmy Roxio.

Jak otworzyć plik CL5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CL5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CL5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CL5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CL5

Inne problemy z plikiem CL5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CL5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CL5:

  • plik CL5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CL5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CL5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik