• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CKB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CKB. Jeżeli chcesz otworzyć plik CKB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CKB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cricket Audio Sound Bank Format Cricket Technology

Co to jest plik CKB?

Plik dźwiękowy utworzony w formacie banku krykieta (CKB), format służący do dodawania dźwięków do gier mobilnych i stacjonarnych oraz innych aplikacji. Zawiera dźwięki, które można wywołać podczas gry.

Technologia krykieta udostępnia interfejs API do tworzenia plików CKB i wywoływania dźwięków. Pliki CKB są tworzone przy użyciu pliku XML .CKBX i programu cktool dołączonego do oprogramowania do projektowania.

Audio krykieta jest używany przez systemy Android, iOS, Mac OS X i Windows.

Jak otworzyć plik CKB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CKB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CKB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CKB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CKB

Inne problemy z plikiem CKB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CKB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CKB:

  • plik CKB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CKB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CKB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik