• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHV. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ChView Star Map Format ChGroup

Co to jest plik CHV?

Plik danych utworzony przez ChView, program służący do przeglądania interaktywnych map gwiazd. Przechowuje miejsca gwiazd w przestrzeni 3D i może zawierać łączniki między gwiazdami. Zawierają również takie właściwości gwiazd, jak nazwa, konstelacja, widma, masa i inne informacje. Służy do zapisywania i udostępniania map gwiazd.

Mapy gwiazd ChView mogą odzwierciedlać bieżące lub futurystyczne dane. Na przykład zostały stworzone zarówno konstelacje nieba rzeczywistej, jak i mapy gwiazd futurystycznych scenariuszy kolonizacji międzygwiezdnych.

Jak otworzyć plik CHV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHV

Inne problemy z plikiem CHV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHV:

  • plik CHV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik