• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Chinese Noise-Word List Format Microsoft

Co to jest plik CHS?

Plik systemowy używany przez serwer indeksowy, składnik systemu operacyjnego Windows używany do wyszukiwania. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera listę słów zakłócających, które są słowami kluczowymi wykluczonymi z procesu indeksowania. Znajduje się w katalogu C: WindowsSystem32 i ma nazwę pliku NOISE.CHS. Używany do listy słów w szumie chińskim (CHS) w systemie Windows.

Pliki CHS pomagają Windows przyspieszyć proces indeksowania, usuwając słowa, które powodowałyby tylko niepożądane "szumy" w wynikach wyszukiwania. Przykładowe słowa hałasu obejmują "to", "lub", "to" i "to". Przykładowy chiński hałas w pliku CHS systemu Windows jest 的, co oznacza "z".

Jak otworzyć plik CHS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHS

Inne problemy z plikiem CHS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHS:

  • plik CHS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik