• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CGF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CGF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CGF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CGF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Asm Objasm Format Ubisoft

Co to jest plik CGF?

Format modelu 3D używany przez CryENGINE, silnik gier 3D. Utworzono przy użyciu aplikacji 3D dołączonej do pakietu CryENGINE SDK. Zawiera dane geometrii i służy do reprezentowania kształtu znaku 3D lub obiektu do gry.

Jak otworzyć plik CGF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CGF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CGF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CGF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CGF

Inne problemy z plikiem CGF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CGF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CGF:

  • plik CGF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CGF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CGF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik