• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CFXR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CFXR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CFXR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CFXR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cocoa Sfxr Format cfxr

Co to jest plik CFXR?

Plik utworzony przez cfxr ("Cocoa sfxr"), program efektów dźwiękowych Mac, który został przeniesiony z oryginalnego programu Windows sfxr. Zapisuje ustawienia dla jednego lub więcej efektów dźwiękowych w formacie XML. Służy do przechowywania losowo wygenerowanych efektów dźwiękowych.

Pliki CFRX są często używane do przechowywania efektów dźwiękowych w grach wideo. Są zapisywane za pomocą formatowania XML zamiast binarnego formatu .SFS używanego przez sfxr. Mogą być jednak eksportowane do plików .WAV, takich jak sxfr.

Program cfxr losowo generuje poziomy w różnych ustawieniach dźwięku za każdym razem, gdy użytkownik wybiera nowy dźwięk. Zapisane pliki CFXR przechowują dane dźwiękowe, takie jak czas ataku, czas podtrzymania, czas zaniku, wibracje, przesunięcia phaser i filtry.

Jak otworzyć plik CFXR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CFXR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CFXR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CFXR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CFXR

Inne problemy z plikiem CFXR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CFXR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CFXR:

  • plik CFXR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CFXR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CFXR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik