• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sendmail Configuration Format N/A

Co to jest plik CF?

Plik preferencji używany do konfiguracji programu sendmail Unix. Definiuje serwer SMTP, hosty przekazywania poczty i setki innych ustawień. Zapisany w formacie tekstowym i jest kompilowany przez procesor macierzysty Unix M4 za każdym razem, gdy jest uruchomiony sendmail.

Plik konfiguracyjny sendmaila ma nazwę "sendmail.Cf" i jest przechowywany w następującej lokalizacji: /etc/mail/sendmail.Cf

Nie należy mylić plików CF z plikami ColdFusion Markup, które mają rozszerzenie .CFM.

Jak otworzyć plik CF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CF

Inne problemy z plikiem CF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CF:

  • plik CF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik