• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CenturionMail Format CenturionSoft

Co to jest plik CEF?

Szyfrowane archiwum utworzone przez CenturionMail, program służący do szyfrowania wiadomości e-mail i załączników. Używa zarówno kompresji, jak i szyfrowania, a także hasła wymaganego do wyodrębnienia archiwum.

Pliki CEF są używane do bezpiecznego wysyłania plików przez pocztę elektroniczną. Potrzebujesz oprogramowania CenturionMail, aby je otworzyć.

Domyślnie CenturionMail tworzy archiwa z rozszerzeniami .ZIP, .CAB lub .EXE. Można jednak użyć opcji "Niestandardowe rozszerzenie pliku", aby utworzyć pliki CEF.

Jak otworzyć plik CEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CEF

Inne problemy z plikiem CEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CEF:

  • plik CEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik