• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDPZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDPZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDPZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDPZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ConceptDraw PROJECT Document CS Odessa

Co to jest plik CDPZ?

Dokument projektu stworzony przez ConceptDraw PROJECT, aplikację służącą do zarządzania projektami. Zapisuje dane do harmonogramów projektów, zasobów i śledzenia. Często wykorzystywane do generowania "desek rozdzielczych" projektów, które podsumowują kluczowe wskaźniki skuteczności.

Dokumenty ConceptDraw PROJECT korzystają również z rozszerzeń .CDP i .CDPX.

Jak otworzyć plik CDPZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDPZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDPZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDPZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDPZ

Inne problemy z plikiem CDPZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDPZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDPZ:

  • plik CDPZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDPZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDPZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik