• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ConceptDraw PROJECT XML Format CS Odessa

Co to jest plik CDPX?

Plik projektu stworzony przez ConceptDraw PROJECT, program do zarządzania projektami. Zawiera dane XML dla harmonogramów projektów, zasobów i śledzenia. Może służyć do generowania "desek rozdzielczych" projektów, które zawierają kluczowe wskaźniki skuteczności.

Pliki PROJEKTU ConceptDraw również używają rozszerzeń .CDP i .CDPZ.

Jak otworzyć plik CDPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDPX

Inne problemy z plikiem CDPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDPX:

  • plik CDPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik