• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDDA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes AIFF Audio Format N/A

Co to jest plik CDDA?

Plik audio zerwany z płyty CD sformatowanej przy użyciu specyfikacji CD Digital Audio. Może być wyodrębniony przy użyciu takich aplikacji jak iTunes czy Logic Pro. Służy do zapisywania danych audio CD na komputerze, a także do nagrywania nowych płyt CD.

Jak otworzyć plik CDDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDDA

Inne problemy z plikiem CDDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDDA:

  • plik CDDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik